Літо - це облизувати фіолетові від ягід пальці й точно розуміти, яка на смак радість. Це відчувати, що ніжність насправді липка на дотик. Літо. Стигле й соковите насипає повні тарілки сонячних зайчиків. Літо. Терпке і пахуче буяє у вазах. Літо. Пекуче й зухвале пронизує кожен затінок, проростає з усього живого. Літо. Щодень перетворює на строкатий карнавал. Але як же солодко влітку мріється... і як спрагло потім літа чекається. Вже стало доброю традицією, що POTTERY MAGIC приймає участь в кожному Маркеті керамікина Всі. Свої Дім та декор. Як завжди, раді зустрічі з Вами. Традиційно на Вас чекає великий вибір прекрасної кераміки від наших майстрів. ДАТИ: 23–23 червня МІСЦЕ: Київ, вул. Десятинна, 12 ЧАС: 10:00–21:00